New Mexico

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v New Mexico

Nemovitosti na prodej v Novém Mexiku

Nové Mexiko hraničí na jih s Mexikem; na východ s Texasem a Oklahomou; na západě hraničí s Arizonou.

Nové Mexiko je stát na jihozápadě Spojených států. Nedaleko Colorada. Zahrnuje poušť Chihuahua a hory Sangre de Cristo. Hlavní město Santa Fe, založené v roce 1610, je známé svými luxusními lázněmi a španělskou koloniální architekturou. Město je také centrem živé umělecké scény, muzea Georgie O'Keeffe, které zachovává umělecké obrazové malby a open-air operu Santa Fe, a proto by mohlo být dobrým místem, kde hledat nemovitost pro prodej v Novém Mexiku.

Stát Nového Mexika, známý jako "země okouzlení", byl 47. stát přidáním do Spojených států. Je to 5. největší stát, pokud jde o velikost, ale i přes to populace je jen 36. v zemi. Existují tři americké indiánské výhrady a 19 pueblos.
Hospodářství závisí převážně na americké armádě. Existuje několik základen armády a letectva a další instalace, jako jsou testovací a manévrovací pole a testovací pole. Nové Mexiko je také domovem mnoha technologických laboratoří.
Poté, co vstoupil do Unie v roce 1912 jako 47. stát, Nové Mexiko nyní zachovává více svých pre-US. kulturního dědictví téměř všech ostatních států. Díky tomuto pevnému španělskému dědictví je populace Země okouzlení více než 46% Hispánci, což je nejvyšší procento v národě, dalších 9% se označuje jako Native Američan, třetí nejvyšší procento v USA. 36% nových mexičanů mluví jiným jazykem, než je angličtina doma, která je druhá pouze v Kalifornii a stát je jedním ze čtyř menšinových států spolu s Kaliforou, Havajem a Texasem.

Není divu, že mnoho Američanů nevěří, že nové Mexiko je součástí Spojených států kvůli jeho rozdílům se zbytkem států USA.

Pokud lovíte nemovitosti k prodeji v Novém Mexiku, můžete vidět malebné město Santa Fe a okouzlující město Taos, které každoročně přitahují miliony turistů do svých galerií, muzeí a koloniálních náměstí. Přicházejí také do devíti státních lyžařských středisek, včetně hlavní lyžařské destinace Taos Ski Valley. Dalším oblíbeným místem návštěvníků je nová jedinečná mexická kuchyně státu, která zahrnuje modrou kukuřici, piňonové vlašské ořechy, sopapilly, adovada maso a především zelenou papriku.

Obrovská poušť v Novém Mexiku a nízká hustota obyvatelstva činí stát vhodným pro výzkumná zařízení jaderných zbraní, včetně Národního laboratoře Los Alamos. Následně byla v Novém Mexiku otevřena nová mexická laboratoř Sandia National Laboratory, další výzkumné zařízení pro obranné technologie a pilotní závod na izolaci odpadů, jediné místo pro likvidaci jaderného odpadu v zemi.

Ještě vyšší je Los Alamos, s velkou koncentrací vědců a výzkumných lékařů pracujících v Los Alamos National Lab.

Santa Fe trh s nemovitostmi je mezi nejdražší v Novém Mexiku, ačkoli hodnoty Santa Fe nejsou mezi nejdražší v Americe, takže to může být velmi zajímavé místo pro váš majetek k prodeji v Novém Mexiku.

Jednotlivé rodinné domy jsou nejběžnějším typem ubytování v Santa Fe, což představuje 57,16% bytových jednotek města.

Ve srovnání s Novým Mexem je poslední roční míra hodnocení Santa Fe přes 90% jiných měst a měst v Novém Mexiku.

Jedna velmi důležitá věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že jde o průměrnou míru zhodnocování města. Jednotlivé čtvrti v Santa Fe se liší svým investičním potenciálem, někdy pro velké věci.

Trh s nemovitostmi v Albuquerque je docela dobrý a je zajímavé pro nemovitosti k prodeji v Novém Mexiku. Čísla se ve skutečnosti zdají být lepší než v předchozích letech. V současné době je na trhu v Albuquerque přibližně 2 900 domů. Tentokrát v loňském roce to bylo 3600.

I když poptávka po nemovitostech k prodeji v Novém Mexiku narůstá, důvěra k jejich budování se snižuje.

Většinou je to kvůli nedostatku inventáře, nedostatku pracovní síly, nedostatku dřeva, které se děje, a samozřejmě také ovlivňují úrokové sazby.

Takže před rozhodnutím o koupi nemovitosti k prodeji v Novém Mexiku musíte vzít v úvahu mnoho faktorů.

  •  
    Stěhování do Nového Mexika. Expatriujte a žijte v Novém Mexiku

      Když budeme pokračovat v analýze nejkrásnějších národů amerického kontinentu, nemůžeme opomenout zmínit jedinečnou zemi svého druhu. Jak je známo, Amerika je stát, který vítá mnoho etnických skupin, a proto je nemožné najít svůj vlastní rozměr. Dnes jsme se rozhodli analyzovat stát plný příleži ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 16994

Prodat Třípokojový, New Mexico, Santa Fe, Santa fe, via de

14,033,612.19CZK
Prodat
Třípokojový

334 m²
vynikající byt k prodeji
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB